Zaloguj się
  • Wyślij zapytanie do wielu firm - bezpłatnie
  • Otrzymaj oferty od firm z Twojego regionu - bezpłatnie
  • Zdecyduj którą firmę wybrać (Oszczędność do 30% ceny)
Opisz co masz do wykonania...
Zaznacz jeśli zapytanie jest pilne
Województwo:
Miejscowość:
E-mail:
Telefon:
Akceptuję
      regulamin

Marcin Grzywocz - Rinam

Powrót

Fachowość

Mam dość partaczy przychodzących pracować na budowie jedynie po to by odbębnić swoje. Wytrzymać do fajrantu i zawinąć się do domu. Nie dając z siebie minimum zaangażowania. Nie lubię gdy ktoś, nie szanuje swojej pracy, a tym samym zlecenia, które ma wykonać.

Nie - zwykły remont

Znajdując wspólną nić porozumienia jesteśmy w stanie wydobyć na zewnątrz to co macie Państwo w swych wewnętrznych wnętrzach. Dla nas nie jest to tylko „pomalowanie mieszkania”, „zrobienie gładzi” czy też „remont”. Mamy na celu we współpracy z Państwem, stworzenie niepowtarzalnego wnętrza, które wyrazi jego właścicieli. Indywidualność Państwa zainteresowań, pasji, doświadczeń życiowych składa się na to co my w najlepszy sposób staramy się przełożyć na styl wnętrza Waszego domu. To magiczne miejsce, do którego wracacie po trudach codzienności powinno być jak prywatna twierdza. Ma dać azyl, spokój, relaks. To tu będziecie ładować Wasze baterie, spędzać mnóstwo czasu i wyjątkowych chwil. Dlatego też nie może to być „zwykły remont”.

Kompleks pasji

Mamy jedną główną cechę naszej działalności, robimy to z pasją. Współpracujemy z fachowcami, podzielającymi nasze poglądy. Łączymy ludzi, których wspólne zaangażowanie i włożony wysiłek pozwalają osiągnąć główny cel. Państwa zadowolenie. Kooperacja z fachowcami, odpowiedni harmonogram wszystkich działań oraz jakość wykonywanej pracy pozwala nam kompleksowo wykonać każde zlecenie.


Kategorie:
Usługi: Armatura Lipniki, Betoniarstwo, zbrojenie Lipniki, Budownictwo Lipniki, Docieplanie, elewacje Lipniki, Elewacje, ocieplenia Lipniki, Fundamenty, wykopy Lipniki, G-K, ścianki, sufity Lipniki, Glazura, gres, terakota Lipniki, Malowanie, tapetowanie Lipniki, Murarstwo, tynkarstwo Lipniki, Remonty i wykończenia Lipniki, Remonty kompleksowo Lipniki, Ściany, stropy Lipniki, Usługi kompleksowe Lipniki
Obszar działania:
Dolnośląskie, Opolskie
Słowa kluczowe:
Budowa domu. Remont mieszkania. Sufity napinane.
X Zamknij