Zlecenia remontowe Śląskie

Rynek usług remontowo-budowlanych w Polsce jest bardzo dynamiczny, co sprawia, że istnieje wiele możliwości dla firm i wykonawców z dziedziny budownictwa. Śląskie województwo, ze względu na swój rozwój gospodarczy i inwestycyjny, stanowi szczególnie atrakcyjne miejsce do poszukiwania zleceń remontowych. Właśnie z myślą o tych, którzy szukają nowych zleceń na Śląsku, powstała specjalna strona, na której można znaleźć szeroką ofertę zleceń remontowych.

Zlecenia remontowe Śląskie – złote źródło zleceń dla branży budowlanej

Szeroka oferta zleceń remontowych na Śląsku

Strona oferuje bogaty wybór zleceń remontowych w różnych miastach województwa śląskiego. Firmy i wykonawcy mogą znaleźć tu zlecenia związane z pracami wykończeniowymi, instalacjami, remontami elewacji, czy adaptacjami pomieszczeń. Niezależnie od specjalizacji firmy, każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Intuicyjna wyszukiwarka zleceń remontowych Śląskie

Wyszukiwarka zleceń została zaprojektowana tak, aby ułatwić użytkownikom szybkie i precyzyjne wyszukiwanie interesujących ich zleceń. Można w niej zastosować różne filtry, takie jak kategoria, miasto, czy termin realizacji. Dzięki temu, wykonawcy mogą szybko i efektywnie odnaleźć zlecenia najlepiej dopasowane do ich kompetencji i potrzeb.

Lista zapytań według których wyszukiwana jest ta strona

  • zlecenia remontowe Katowice
  • zlecenia remontowe Gliwice
  • zlecenia remontowe Sosnowiec
  • zlecenia remontowe Zabrze
  • zlecenia remontowe w województwie śląskim

Zlecenia remontowe Śląskie – sprawdź aktualne zlecenia

Zachęcamy do odwiedzenia strony i zapoznania się z aktualnymi zleceniami remontowymi dostępnymi w województwie śląskim. W poniższej tabeli kliknij w link i przejdź do aktualnych zleceń. Nie przegap szansy na zdobycie wartościowych zleceń dla swojej firmy.

Zlecę remont łazienki i wcAktualne zlecenia na remonty
Poszukuję ekipy min 4 osobowe do wykończenia nowo wybudowanych mieszkań tzn : gładzie, malowanie na biało, panele, drzwi wewnętrzne, w łazienkach do ułożenia płytkiAktualne zlecenia na remonty
Zatrudnie pracowników do wykończeńAktualne zlecenia na remonty
Zlecę wykończenie nowego mieszkania-53m2.
W mieszkaniu zrobiona jest podłoga(panele)prócz łazienki,drzwi,Kuchnia w zabudowie,Przedpokój i sypialnia -szafy wnękowe.Podłączone są wszystkie media(wc-podwieszane,wanna)
Aktualne zlecenia na remonty
zlecę wykonanie remontu łazienki (gaz, hydraulika,kafelki)Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę wykonanie remontu:
1. pokój 14,5 m2 naprawy ścian, w tym metodą helifix, malowanie
2. łazienka 7m2 skucie starej glazury, terakoty i tynku strukturalnego, położenie nowej glazury i terakoty, montaż wanny, przeniesienie pralki i kaloryfera
3. pozostała część mieszkania naprawy ścian, w tym metodą helifix, malowanie
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę generalny remont mieszkania 54m2.Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę remont klatek schodowych Tylko ekipom z doświadczeniem!Aktualne zlecenia na remonty
Generalny remont mieszkaniaAktualne zlecenia na remonty
Remont mieszkania 50 m2 – kuchnia, łazienka i dwa pokojeAktualne zlecenia na remonty
WYMAGANIA WOBEC EKIPY REMONTOWEJ:
1. Rozliczenie pieniężne po wykonanej pracy (żadne zaliczki nie wchodzą w grę)
2. Umowa zawarta między inwestorem a wykonawcą, zawierająca zasady współpracy, koszt remontu (z wyszczególnieniem ile za jaką pracę), data oddania, kary za opóźnienia w wykonania pracy / opóźnienia w płatnościach.
3. Całkowity zakaz wykonywania prac pod wpływem alkoholu lub środków odurzających (piwo to alkohol, a trawka to środek odurzający). Nie interesuje mnie czy ktoś jest wczorajszy czy przedwczorajszy- podczas pracy ekipa ma być w 100% sprawna manualnie i intelektualnie.
4. Dokładne wykonywanie swoich prac. Kąty mają mieć 90o, a odchyły liniowości ścian/sufitów nie może przekraczać 4mm na łacie o długości 2 metrów, jeśli jest malowana ściana, to ściana ma być w danym kolorze, a nie sufit, stolarka okienna i futryny, ściany po dotarciu mają być jak „pupa niemowlaka” itp. Praca ma być wykonana solidnie i dokładnie.
Jeżeli te cztery punkty są dla Państwa nie do osiągnięcia proszę nie marnować mojego czasu i pieniędzy. 
Z jedną ekipą już się pożegnałem wraz z zaliczkami- liczę, że następna bez zbędnej zwłoki wykończy moje mieszkanie w odpowiednim standardzie. Materiały (płytki, gładzie, wanna, umywalki itp) czekają na fachowców posiadających pojęcie i chęci. Ze swojej strony gwarantuję pomoc w zaopatrzeniu i we wszystkim w czym będę w stanie pomóc, jestem bardzo dyspozycyjną osobą.
DO WYKONANIA SĄ:
– podwieszane sufity (część wykonana zostało poprawienie wykończenia)
– okrągły podwieszany sufit ( 1 pokój)
– instalacja led w podwieszanych sufitach (zasilanie doprowadzone)
– ułożenie płytek w łazience, wc i kuchni (płytki mają być szlifowane na rogach/łączeniach) wc i łazienka wyprowadzone pod położenie płytek
– montaż białej ceramiki (stelaże do Gebertów są już zamontowane) wanna do obudowania
– konstrukcje z karton-gipsu w WC i łazience (pod półki z glazury ewentualnie inny rodzaj wykonania)
– konstrukcje z łukami z karton gipsu (1 pokój)
– gładź i jej dotarcie
– malowanie
– montaż/obsadzenie futryn i drzwi wewnętrznych
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę do wykonania wykończenia mieszkań.Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę wykonanie remontu garażu.Aktualne zlecenia na remonty
REMONT poszukujemy fachowca do ścian z regipsu oraz malowanie i hydraulik i elektryk. Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę położenie płytek gresowych o wymiarach 33,3cm x 66,6 cm na dwóch tarasach oraz dwóch stopniach schodów

Łączna powierzchnia to ok. 36 m2, przy czym proszę przyjać +/-2m2 bo mierzyłem powierzchnię prostą miarą, ale wg dokumentacji budynku też tak to mniej wiecej wygląda, a chcę uniknąć niedomówien związanych np. z podstopniam czy też położeniem ok.0,5 m2 na boku schodów (wspomnianych dwóch stopni) zejścia do ogrodu (tylko jeden bok).

Oba tarasy są prostokątne (nieskomplikowane), przy czym jeden z nich jest na piętrze i na długości. ok 4m wchodzi pod balustradę aż do cokołów zewnętrznych (na elewacji)/

na długości ok 12 m trzeba również cokoły – z czego ok. 4m to cokoły na pietrze.
Aktualne zlecenia na remonty
Mam projekt z obrysem pomieszczenia do aranżacji pokoi na wynajem,6 łazienek umywalka, sedes, prysznic.Aktualne zlecenia na remonty
Zlecenie dotyczy usługi zabudowy i wykończenia pomieszczenia gospodarczego pod tarasem domu jednorodzinnego. Interesuje mnie kompleksowa usługa do stanu wykończonego. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć wszystkie niezbędne materiały do wykonania prac – materiały budowlane oraz wykończeniowe. Od wykonawcy oczekuję szczegółowej oferty na usługę (z określeniem materiałów i ich producentów, które zostaną wykorzystane do wykonania prac). Po konsultacji i po wizycie wykonawcy na miejscu inwestycji, nastąpi podpisanie umowy na ustaloną kwotę za całą usługę. Wykonawca dostaje zaliczkę i resztę kwoty etapowo, po uzgodnieniach. Inwestycja obejmuje: (wszystkie wielkości są przybliżone)

–Drenaż pod pomieszczeniem gospodarczym (długość 6,0m, pod izolacją kostki brukowej, która ma zostać położona) z możliwością późniejszego podłączenia drenażu do systemu odwodnienia wód opadowych, który zostanie zainstalowany w przyszłości – drenaż ma zostać położony na całej długości pomieszczenia i zostać zakończony poza pomieszczeniem.
–Podmurowanie na ławie w wysokości około 0,6m na długości 4,9m.
–Podmurowanie na ławie do wysokości sufitu (1,9m) na szerokości 0,4m, w celu zainstalowania w tym miejscu wentylatora.
–Zainstalowanie wentylatora z włącznikiem wewnątrz w pobliżu drzwi do sąsiedniego pomieszczenia.
–Wstawienie okien aluminiowych, nieotwieranych (stałych) o wymiarach (szer. x wys.) 2,3m x 1,3m oraz 2,1m na 1,3m oraz od strony wejścia oszklenie o wymiarach 2,3m x 2,0m z drzwiami aluminiowymi oszklonymi, zakluczanymi o jednym szerokim skrzydle na 1,2m. Okna i drzwi o wysokim współczynniku izolacji cieplnej, szyby matowe, zewnętrzne obramowanie brązowe. Dodatkowo wstawienie oszklonych drzwi PCV wewnątrz pomieszczenia w miejsce okna, drzwi zakluczane, szyby transparentne (pozostałą część okna zamurować, aktualne wymiary okna 1,7m x 0,8m)
–Zamurowanie okna o wymiarach 0,8m x 0,8m.
–Skucie nadmiaru wylanej ławy pod tarasem od wewnętrznej strony filarów oraz podkucie ławy od strony wejścia do pomieszczenia gospodarczego o około 0,15m na długości 2,3m.
–Wykonanie instalacji elektrycznej (2x gniazdo zasilania wewnątrz, 2x lampa sufitowa wewnętrzna z 1 włącznikiem dwuprzyciskowym, 1 gniazdo zasilania zewnętrzne, 1 lampa halogenowa zewnętrzna na czujnik ruchu nad wejściem z włącznikiem wewnątrz pomieszczenia), wstawienie plastikowych osłonek pod kontakty i włączniki.
–Otynkowanie ścian, sufitu, filarów wewnątrz oraz zewnątrz (w sumie 40m2).
–Zabezpieczenie środkowego filaru stalową obejmą i zamocowanie jej do ściany budynku.
–Zagruntowanie oraz pomalowanie ścian, sufitu, filarów wewnątrz oraz zewnątrz na kolor biały wewnątrz, a na zewnątrz na kolor elewacji *kolor piaskowy (Weber 155E) (w sumie w wew. i zew. 40m2).
–Izolacja podłogi wodoodpornymi płytami termoizolacyjnymi o obniżonej absorpcji wody pod kostką brukową, na powierzchni 15 m3.
–Wyłożenie kostki brukowej – wzór: cegła bez fazy, kolor szary, na powierzchni 15 m3.
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę wykończenie mieszkania developerskiego. Malowanie podłogi, łazienka itd. Proszę o oferty tylko firmy prowadzące działalność gospodarczą (FV VAT). Szukam firmy, która zastąpi projektanta wnętrz. Firma posiadająca wizualizacje, zdjęcia prac, które można przenieść realnie do mieszkania. Aktualne zlecenia na remonty
Wykończenie częściowe budynku 6 rodzinnego. 
Wylewki, terakota i meble kuchenne.
Aktualne zlecenia na remonty
Kompleksowy remont 54 m mieszkania w bloku z płyty.

W tym wymiana instalacji elektrycznej, wodnej, remont łazienki, kuchni i trzech pokoi. wymiana wszystkich drzwi + wejściowe razem 5 szt. gładzie we wszystkich pokojach, gres na przedpokoju i kuchni.
Aktualne zlecenia na remonty
Roboty budowlane – wykończeniowe myjni samochodowej (obecnie stan surowy zamknięty).Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę: przebudowa, nadbudowa i remont istniejącego budynku mieszkalnego obejmujący:
Rozbiórka całego poddasza oraz ganku (demontaż i składowanie eternitu), budowa nowego ganku z klatką schodową oraz poddasza i dachu od podstaw . Wykonanie nowego stropu na poddaszu z jego dociepleniem oraz ścianek działowych, reszta bez wykańczania poddasza. Więźba na dach własny materiał, pozostały wykonawcy. Nowe instalacje elektryczna, wod-kan, CO i gazowa. Remont parteru, wymiana stolarki, docieplenie i elewacja, odwodnienie. Powierzchnia zabudowy ok 110 m2, powierzchnia dachu ok 220 m2.
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę malowanie klatki schodowejAktualne zlecenia na remonty
Zlecę prace na początek 2 łazienek .Możliwość dalszej współpracy .
Szukam dokładnego i doświadczonego fachowca chcącego pracować .
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę wykończenie nowego mieszkania w stanie deweloperskim. 50m2

Orientacyjny zakres prac:

– szpachlowanie, malowanie ścian

– ścianki konstrukcyjne

– osadzenie 3 par drzwi

– przyłącze kanalizacyjne

– rozprowadzenie kabli elektrycznych

– rozprowadzenie wentylacji

– łazienka

– mały aneks kuchenny
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę wykonanie gruntownego remontu pomieszczeń archiwum w centrum miastaAktualne zlecenia na remonty
Zlecę rozbudowę strychu. tzn trzeba podnieść o ok 60cm ściany domu 10m / 10m oraz zmienić konstrukcje dachu z kopertowego na dwu spadowy z weluxami (dach ok 160-180m), zrobić osobne wejście, zrobić balustrady tarasu , ocieplenie dachu i elewacje pietra , wylanie podłóg itd czyli jest sporo do zrobienia. Potrzebny jest Architekt oraz kompleksowa solidna firma budowlana która sporządzi kosztorys.Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę wykończenie mieszkania, stan deweloperski, płytki + WC i łazienka z hydrauliką i białym montażem

Cały parter i piętro razem 100m2 płytki Domino 60x15cm. Cała powierzchnia jedna płytka, łazienka i wc ten sam rodzaj płytki, ale inny kolor, bez listw progowych. Fuga epoksydowa kerakoll.

Kuchnia 14m2 w kształcie U

płytki 30x60cm między blatem i meblami wiszącymi + listwa ozdobna (?) 

płytki „do okoła okna”, nie ma parapetu, płytki również we wnęce okiennej, płytki szlifowane aby ułożyły się w narożniku.


WC 1,5m2 (idealny graniastosłup)

płytki 30x60cm

kibelek wiszący na ścianie

umywalka z baterią z szafką wiszącą

Łazienka 5,5m2. 

Płytki cersanit Estate 30x60cm, układ płytek mniej więcej jak na stronie cersanitu. Bez żadnych półek z płytek i innych rzeczy. 

Nie ma pralki. 

Kibelek i bidet wiszące na ścianie

Wanna Polysan kvadra 180×80 z baterią i zabudową/panelem też polysan, 

umywalka 120cm podwójna z dwoma bateriami i otworami przelewowymi i szafką wiszącą koło traffic.

Proszę o wstępną wycenę całości lub podanie cennika. 
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę remont pomieszczeń sanitarnych: wyburzenie ścian, oprawienie futryn drzwiowych, postawienie nowych ścian działowych, wykończenie toalet, łazienek oraz pomieszczeń socjalnych, prace hydrauliczne, drobne prace elektryczne. Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę remont kapitalny domu jednorodzinnego
Zapewniam wszystkie materiały
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę remont kuchni

Zakres prac:

1. skucie ze ściany starej glazury i przygotowanie podłoża pod nową okładziną (2 mkw.)

2. przystosowanie instalacji elektrycznej i hydraulicznej do nowego rozkładu urządzeń w kuchni według projektu mebli: • nowy odpływ do rury kanalizacyjnej ok. 4mb • przedłużenie rur wody zimnej i ciepłej ok. 2mb (miedź) • rozprowadzenie instalacji elektrycznej (płyta indukcyjna, piekarnik + 3 gniazdka)

3. ułożenie ok. 13 mkw. płytek gresowych 60x60cm metodą „płytka na płytkę”, na istniejącą terakotę oraz ok. 2,5 mkw. maty grzewczej pod gresem.

Wymagania: fachowość, dokładność, rzetelność, pozostawienie porządku po pracach. W przypadku wykonania prac zgodnie z oczekiwaniami – możliwość dalszych zleceń w tym samym obiekcie.

Proszę o wycenę robocizny (bez materiału).
Aktualne zlecenia na remonty