Zlecenia remontowe w Koninie

Konin, miasto pełne możliwości dla firm remontowo-budowlanych. Ciągły rozwój infrastruktury i prężnie działający rynek nieruchomości stwarzają wiele okazji dla profesjonalistów z branży. Oferowana przez nas platforma jest właśnie tym miejscem, gdzie potencjał tych możliwości jest w pełni wykorzystany.

Wykorzystaj potencjał rynku remontowo-budowlanego

Zakres usług remontowo-budowlanych jest ogromny i zróżnicowany, od drobnych poprawek po skomplikowane projekty. Nasza platforma umożliwia skuteczne dotarcie do szerokiego spektrum zleceń remontowych w Koninie. To idealne miejsce dla firm, które chcą rozwijać swoją działalność i zdobywać nowych klientów.

Zlecenia remontowe w Koninie – szansa na ekspansję

Zrozumienie specyfiki lokalnego rynku jest kluczem do sukcesu w branży remontowo-budowlanej. Nasza strona gwarantuje dostęp do zleceń remontowych w Koninie, umożliwiając efektywne dotarcie do klientów w tym regionie. Skupiając się na dostarczaniu wysokiej jakości usług, firmy mogą skutecznie rozwijać swój biznes.

Artykuł powiązany jest z następującymi hasłami:

  • Zlecenia budowlane w Koninie
  • Konin – zlecenia dla firm remontowych
  • Aktualne zlecenia remontowe w Koninie
  • Zlecenia remontowe w województwie wielkopolskim

Zlecenia remontowe w Koninie – sprawdź aktualne zlecenia

W poniższej tabeli kliknij w link i przejdź do aktualnych zleceń. Nasza strona to niezastąpione narzędzie dla firm remontowo-budowlanych działających w Koninie. Zapewniamy dostęp do najnowszych zleceń, które pomogą w rozwoju Twojego biznesu.

Zlecę wykończenie nowego domu jednorodzinnego.
Zakres prac: gładzie, malowanie, zabudowa plus ocieplenie poddasza, kafelkowanie, montaż okien, panele.
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę kompleksowe wykonanie wykończenia wnętrz w budynku użyteczności publicznej 
Do wykonania:
– wylewki
– ściany działowe
– tynki wewnętrzne
– okładziny ścian oraz posadzki z płytek
– malowanie ścian
– sufity podwieszane
Oferta dla firm z własnym materiałem.
Zainteresowanym prześlę zestawienie robót oraz potrzebne rysunki.
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę generalny remont budynku usługowegoAktualne zlecenia na remonty
Inwestor poszukuję wykonawcę do prac wykończeniowych w kamienicy. Powierzchnia ok 1200 m2.
Aktualny stan deweloperski.
Aktualne zlecenia na remonty
Poszukuję osobę pojedynczą do wykończeń wnętrz w zakresie systemów karton-gips, układania płytek, malowania, montażu drzwi i okien, mile widziane instalacje wod-kan oraz elektryczne.Aktualne zlecenia na remonty
Mieszkanie nowe do zrobienia łazienka malowanie kafle kuchniaAktualne zlecenia na remonty
Zlecę remont 10-15 sztuk klatek schodowych w blokach mieszkalnych 4-5 kondygnacyjnych.
Zakres prac: szpachlowanie, malowanie, odświeżanie, itd. 
Sprzęt i dojazd we własnym zakresie.
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę wykonanie remontu domu ok 80-100 m2
Do wykonania sufity podwieszone + malowanie oraz trochę płytek do położenia.
Aktualne zlecenia na remonty
zlecę pilne wykończenie dyskoteki chodzi o malowanie z gipsowaniem + dekoracja loze stoliki krzesła interesuje mnie kompletne wykonanie z materiałem
Jestem inwestorem
Aktualne zlecenia na remonty
Remont lokalu mieszkalnego 54,15 m 2 oraz piwnicy położonej pod mieszkaniem i komórki przynależnej na gabinet lekarski składający się z dwóch pokoi, poczekalni z recepcją, komórki przynależnej na skład odpadów medycznych oraz piwnicy na archiwum medyczne. Mieszkanie bardzo zniszczone.Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę wymianę 5 kpl. drzwi wraz z demontażem starych futryn oraz montaż 1 kpl. drzwi w pustym otworze. Całość prac z kompletną obróbką budowlaną. 
Termin wykonania prac- do uzgodnienia.
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę kompleksowy remont kawalerki o pow 17 m2
Zakres prac:
– wymiana glazury na ścianach i podłodze,
– naprawa ścian- nida
– wymiana drzwi wejściowych i wewnętrznych.
– montaż kupionych gotowych mebli kuchennych.
– malowanie ścian i sufitów
itp. wykończeniowe prace
Aktualne zlecenia na remonty
Inwestor zleci wykonanie wykończeń domów jednorodzinnych 
Zakres wykonania:
1. Wykonanie tynków gipsowych na ścianach murowanych parteru wraz z gruntowaniem, obsadzeniem narożników, wtopieniem siatki w miejscach styku dwóch różnych materiałów, wklejeniem listew APU (materiał dostarcza Wykonawca).
2. Wykonanie izolacji z papy z uprzednim gruntowaniem wierzchu płyty fundamentowej (materiał dostarcza Zamawiający).
3. Wykonanie posadzki cementowej wraz z rozłożeniem styropianu oraz folii na parterze oraz w garażu domku jednorodzinnego (materiał dostarcza Zamawiający).
4. Wykonanie stropu nad parterem w domu i garażu z płyt OSB 3 klejonych oraz bitych do belek stropowych oraz wiązarów dachowych (materiał dostarcza Zamawiający).
5. Wykonanie docieplenia wełną mineralną stropu nad parterem, ścian i sufitu poddasza (więźby dachowej). Zamocowanie folii wysokoparoprzepuszczalnej od strony zewnętrznej oraz folii paroizolacyjnej od strony wewnętrznej więźby dachowej oraz stropu parteru (materiał dostarcza Zamawiający).
6. Wykonanie ścian kolankowych i sufitów poddasza z płyt GKF i GKB mocowanych za pomocą profili aluminiowych do drewnianej konstrukcji dachu (materiał dostarcza wykonawca).
7. Wykonanie ścian poddasza z płyt GKF dwustronnie wraz z izolacją z wełny gr. 10 cm pomiędzy płytami (zastosowanie profili ościeżnicowych w miejscu występowania otworów drzwiowych). Wykończenie – szpachlowanie wraz z przytarciem połączeń płyt g+k. W pomieszczeniach mokrych użyć płyt wodoodpornych (materiał dostarcza Wykonawca).
8. Wykonanie stropu parteru z płyt GKF, GKB i GKBI mocowanych za pomocą profili aluminiowych do wiązarów oraz belek stropowych wraz ze szpachlowaniem połączenia płyt g+k. Wykonanie połączenia konstrukcji stropu z płyty g+k z tynkiem gipsowym za pomocą akrylu (materiał dostarcza wykonawca).
9. Montaż schodów wyłazowych na poddasze nieużytkowe (schody 86×130 wys. 90 cm odporności ogniowej EI30 – materiał dostarcza wykonawca).
10. Montaż drabiny tymczasowej (materiał dostarcza wykonawca).
11. Gruntowanie i 1-krotne malowanie na biało ścian parteru oraz poddasza z miejscowym szpachlowaniem (materiał dostarcza wykonawca).
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę kompleksowy remont dwóch łazienek. Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę wykonanie podbitki sufitu i ściany wiaty. Całość z materiałem od A do ZAktualne zlecenia na remonty
Zlecę remont pomieszczenia pod gabinet 66 m
Zakres robót: malowanie, montaż wanny, geberit, płytki, drobne prace wykończeniowe
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę remont sklepu Aktualne zlecenia na remonty
Poszukuje ekipy do wykonania robót wykończeniowych: szpachlowanie, malowanie, sufity podwieszaneAktualne zlecenia na remonty
Zlecę remont obiektu gospodarczego, przerobienie stodoły na sale konsumpcyjną: wykonanie ścian, strop, podłogi, wykonanie ogrzewania, elektryka, wstawienie okien itp. wykończenie wnętrza – położenie kafli, budowa łazienki, ocieplenie budynkuAktualne zlecenia na remonty
Wspólnota Mieszkaniowa zleci remont klatki schodowej Ip – Xp. (bez długich korytarzy). Malowanie farbą zmywalną.Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę wykonanie docieplenia poddasza dwuwarstwowo wełną w domku jednorodzinnym w technologii wełna, wełna, folia paroizolacyjna, stelaż, regipsy. Na skosach 20cm+10cm, na suficie 15cm+15cm. 
Proszę o podanie ceny za m2 robocizny
Aktualne zlecenia na remonty
Zlecę wykonanie łazienki na gotowo.Aktualne zlecenia na remonty
Poszukuje ekip do wykończeń, płytekAktualne zlecenia na remonty
Poszukuję brygadę (5-6 osób) do remontu budynku: zdzieranie starej farby z drewnianych okien i malowanie, szpachlowanie, karton-gips, elewacja.Aktualne zlecenia na remonty