Cennik wynajmu myjki ciśnieniowej

Nie sposób wymienić wszystkich możliwości zastosowań myjki ciśnieniowej. Będąc właścicielem domu jednorodzinnego prędzej czy później najprawdopodobniej zdecydujemy się na kupno swojej własnej. Nie mniej jednak zanim się zdecydujemy na taki krok możemy zacząć od wypożyczenia tego sprzętu żeby np. wyczyścić elewację lub kostkę brukową przed domem. Ile kosztuje wynajem myjki ciśnieniowej? 

Spis treści

Wynajem myjki ciśnieniowej cena w 2023

Ceny wynajmu myjki ciśnieniowej zależą od lokalizacji, ale też dnia w tygodniu. Za wynajem od poniedziałku do czwartku zapłacimy ok. 65-82 zł/doba, w weekend ceny wzrastają od 97-138 zł/ doba. 

Za 3 doby wynajmu od poniedziałku do czwartku zapłacimy ok. 220 zł. W weekend natomiast ok. 360 zł/ doba. Do ceny najczęściej należy doliczyć kwotę kaucji, która wynosi ok. 500 zł.  

Wiele firm wynajmujących do swoich usług dają możliwość wypożyczenia opcjonalnie dodatkowych akcesoriów tj.: dysza rotacyjna, przystawka do czyszczenia powierzchni płaskich, pianownica, wąż ogrodowy etc. w zależności od ilości takich dodatków cena może wzrosnąć. 

Co można umyć myjką ciśnieniową?

Istnieje wiele rzeczy, które mogą zostać umyte przy pomocy myjki ciśnieniowej np.:

 • Samochód – tutaj należy pamiętać o doborze odpowiedniej myjki oraz techniki mycia pod karoserię pojazdu żeby nie uszkodzić lakieru.
 • Rower, kosiarka.
 • Chodnik. 
 • Kostka brukowa.
 • Cementowy podjazd.
 • Płytki ceramiczne na balkonach.
 • Taras.
 • Drzwi garażowe.
 • Bramy wjazdowe.
 • Fasada domu.
 • Basen.
 • Tłuste plamy – jeśli posiadamy myjkę, która podgrzewa wodę. 

Ile kosztuje myjka ciśnieniowa?

Decydując się na zakup myjki ciśnieniowej musimy zastanowić się do czego będziemy jej używać, bo tak naprawdę ilość dodatków w dużej mierze decyduje o jej cenie. Oczywiście też istotną rolę odgrywa tutaj producent. 

Za myjkę ciśnieniową 230 bar zapłacimy od. 420 – 1200 zł. W przypadku   o napięciu 230V możemy się spotkać z dużą rozbieżnością ceny. Znajdziemy produkty za 500 zł, ale także za 2000 zł. 

W przypadku myjki ciśnieniowej powyżej 300 bar ceny zaczynają się od 1500 zł i sięgają kwot nawet powyżej 10 tys. zł. 

Polecane myjki ciśnieniowe:

FAQ

Ile kosztuje wynajęcie myjki ciśnieniowej?

Za wynajęcie myjki ciśnieniowej zapłacimy ok 70 zł/ dzień od poniedziałku do czwartku. Jeśli chcemy wynająć ją w weekend wówczas musimy zapłącić ok. 140 zł/dzień.  

Jaka myjka do umycia kostki brukowej?

Im większa moc myjki, tym lepiej. Do umycia kostki brukowej wystarczy ok. 120 barów.

Jak długo może pracować myjka ciśnieniowa?

Większość myjek może pracować od 20 do 25 minut.

Jakie jest zużycie wody w myjce ciśnieniowej?

Myjka zużywa mniej wody niż standardowy wąż ogrodowy. Zazwyczaj myjki ciśnieniowe zużywają około 3000 l/godzinę. 

Czy można przepuszczać przez myjkę gorącą wodę?

Aby myjka służyła nam długo należy korzystać z niej wg przeznaczenia. Są specjalne myjki do których możemy podawać gorącą wodę – posiadają one na sobie specjalne oznaczenia. Jednak przepuszczenie gorącej wody przez myjkę,  która nie jest do tego przystosowana może ją zepsuć.