Cennik szaf trzydrzwiowych do zabudowy

Jeśli szukasz szafy, w której dużo pomieścisz powinieneś postawić na trzydrzwiową szafę do zabudowy. Pomoże Ci ona uporządkować nagromadzone rzeczy, a przy tym idealnie wkomponuje się w obecny kształt mieszkania. Ile kosztuje szafa trzydrzwiowa do zabudowy? 

Spis treści

Zakup szafy dwudrzwiowej na wymiar cena w 2023

Cena szafy trzydrzwiowej do zabudowy to ok.  3000 – 4000 zł. Dotyczy ona mebli wykonanych z dobrej jakości laminatu. 

Ceny zakupu szafy trzydrzwiowej do zabudowy zależą od: lokalizacji wykonywanej usługi, ale też materiału, z jakiego wykonane są fronty oraz ewentualne dodatki. Należy pamiętać, że do ceny bardzo często doliczamy także kwotę robocizny.

Zalety szaf do zabudowy

Nie będzie to dużym nadużyciem jeśli napiszemy, że szafy do zabudowy posiadają w zasadzie same zalety. Więc może najpierw minusy: szafy do zabudowy są drogie, znacznie droższe niż te wolnostojące. Jakie są w takim razie ich zalety:

  • tworzone od podstaw – to my jako zamawiający decydujemy o tym, jak finalnie będzie wyglądała nasza szafa. To pozwoli nam stworzyć idealny produkt pod nasze miejsce w domy, nawet jeśli jest ono wyjątkowo oryginalne (niskie, ze skosami, płytkie etc.), 
  • indywidualne – to my decydujemy o tym, co będzie w środku takiej szafy. Możemy liczyć na wsparcie, jednak to finalnie od nas zależy ile będzie szuflad, drążków, półek. Czy będzie oświetlenie i lustro na jednym ze skrzydeł. 
  • kompaktowe – taka szafa nie zabierze nam miejsca. Przez to, że jest stworzona dokładnie pod konkretne rozmiary, zagospodaruje dokładnie tyle miejsca ile powinna.  
  • pojemne – taka szafa to inwestycja na lata, ale jeśli podejdziemy do jej stworzenia odpowiedzialnie będziemy mieć idealny produkt, który pomieści wszystkie nasze ubrania. I to w taki sposób, że wszystko będzie w nienagannym porządku. 

FAQ

Ile kosztują szafy na wymiar?

Cena to ok. 1800 – 4000 zł/mb. Uzależniona jest od rozmiaru szafy, ale też od wyposażenia, rodzaju frontów oraz tego w jaki sposób będą otwierać się drzwi i wysuwać szuflady. 

Ile kosztuje metr szafy do zabudowy?

Ceny mogą kształtować się bardzo różnie, w zależności od elementów ale też materiału. Cena to ok. 1500 – 5500 zł/mb.

Jaki jest koszt zrobienia garderoby?

Cena jest uzależniona od wielkości pomieszczenia oraz materiału, na jaki zdecydujemy się przy wyborze mebli. W najlepszym wypadku zapłacimy ok. 6000 tys zł garderoby o powierzchni 6 m2. 

Kiedy szafa z lustrem?

Zakup szafy przesuwnej z lustrem to najlepsze rozwiązanie do wąskich i ciemnych pomieszczeń. Idealnie sprawdzą się na korytarzach. Lustro optycznie powiększa przestrzeń i ją rozjaśnia. 

Jaki jest koszt zrobienia garderoby?

Cena jest uzależniona od wielkości pomieszczenia oraz materiału, na jaki zdecydujemy się przy wyborze mebli. W najlepszym wypadku zapłacimy ok. 6000 tys zł garderoby o powierzchni 6 m2.